Misja Kerygma uwielbienie i miłość

Misja Kerygma uwielbienie i miłość

Terminy zjazdów i program

ROK SZKOLNY 2017/2018

Zjazdy odbywają się od października (raz w miesiącu, zawsze w sobotę) do czerwca i kończą dyplomem.

TERMINY ZJAZDÓW

I Zjazd - 28 października, godz 10:00 - 16:00

II Zjazd - 25 listopada, godz 10:00 - 16:00


Program I Zjazdu

28 października 2017

I sesja

10:00 Rozpoczęcie roku szkolnego i powitanie studentów przez Dyrektora Szkoły

10:30 Uwielbienie

11:00 Nauczanie na temat "Modlitwa na kartach Pisma Świętego" - naucza Tadeusz Bieńkowski

11:45 Przerwa na kawę

II sesja

12:00 Uwielbienie

12:15 Nauczanie na temat "Co znaczy żyć w mocy Bożej" - naucza Kamil Mańturzyk

13:00 Kolekta

13:05 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

13:45 Uwielbienie

14:00 Godzina świadectw - głosi Bogdan Ostapiuk, Magdalena Ostapiuk, Kamil Mańturzyk, Tadeusz Bieńkowski

15:00 Omówienie pracy domowej

15:30 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie



ROK SZKOLNY 2016/2017

Zjazdy odbywają się od października (raz w miesiącu, zawsze w sobotę) do czerwca i kończą dyplomem.

TERMINY ZJAZDÓW

I Zjazd - 8 października, godz 10:00 - 16:00

II Zjazd - 19 listopada, godz 10:00 - 16:00

III Zjazd - 17 grudnia, godz 10:00 - 16:00

IV Zjazd - 21 stycznia, godz 10:00 - 16:00

V Zjazd - 4 marca, godz 10:00 - 16:00

Ewangelizacja uliczna Warszawa Praga - 25 marca godz 16:00

Ewangelizacja uliczna PKiN Warszawa - 31 marca godz 16:00

VI Zjazd połączony z ewangelizacją w Ośrodku dla Bezdomnych i Uzależnionych w Szczypiornie - 8 kwietnia, godz 10:00 - 16:00

VII Zjazd - 27 maja, godz 10:00 - 15:00


Program VII Zjazdu

27 maja 2017

I sesja

10:00 Rozpoczęcie i przywitanie studentów

10:15 Uwielbienie

10:45 Egzamin końcowy

12:30 Przerwa na kawę

II sesja

12:45 Uwielbienie

13:00 Nauczanie na temat "A ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą" - naucza Magdalena Ostapiuk

13:45 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:30 Uwielbienie

14:45 Rozdanie dyplomów

15:00 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa


Program VI Zjazdu

8 kwietnia 2017

8:30 Zbiórka

9:00 Wyjazd do Ośrodka dla Bezdomnych i Uzależnionych w Szczypiornie

I sesja

10:30 Rozpoczęcie i przywitanie studentów

10:45 Uwielbienie

11:15 Świadectwa - usługują studenci

12:00 Przerwa na kawę

II sesja

12:15 Nauczanie na temat "Wiara, nadzieja, miłość - wyposażenie sługi" - naucza pastor Agata Pietras

13:00 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:00 Uwielbienie

14:15 Nauczanie na temat "Uwielbienie" - naucza Tadeusz Bieńkowski

15:00 Przerwa na kawę

IV sesja

15:15 Świadectwa - usługują studenci

16:00 Modlitwa - usługują studenci

16:30 Uwielbienie

17:00 Czas wolny

18:00 Powrót


Program V Zjazdu

4 marca 2017

I sesja

10:00 Rozpoczęcie i przywitanie studentów

10:30 Uwielbienie

11:00 Nauczanie na temat "Życie i natura Boga w ludzkim ciele" - naucza pastor Ben Iroko

12:00 Przerwa na kawę

II sesja

12:15 Uwielbienie

12:30 Nauczanie na temat "Uczniostwo" - naucza Tadeusz Bieńkowski

12:25 Kolekta

13:30 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:15 Uwielbienie

14:30 Nauczanie na temat "Dary Ducha Swiętego" - naucza Kamil Mańturzyk

15:30 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie


Program IV Zjazdu

21 stycznia 2017

I sesja

10:00 Rozpoczęcie i przywitanie studentów

10:15 Uwielbienie

11:00 Nauczanie i świadectwa misjonarzy z Chile cz.I

11:45 Przerwa na kawę

II sesja

12:00 Uwielbienie

12:15 Nauczanie i świadectwa misjonarzy z Chile cz.II

13:00 Kolekta

13:05 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:00 Uwielbienie

14.15 Nauczanie i świadectwa misjonarzy z Chile cz.III

15:00 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie


Program III Zjazdu

17 grudnia 2016

I sesja

10:00 Rozpoczęcie i przywitanie studentów przez Dyrektora Szkoły

10:30 Uwielbienie

11:00 Nauczanie na temat "Od czego Jezus rozpoczął swoją służbę" - naucza Magdalena Ostapiuk

11:45 Przerwa na kawę

II sesja

12:00 Nauczanie na temat "Wyjście do ewangelizacji" - naucza pastor i ewangelista Luciano Rodrigues z Brazylii

12:45 Kolekta

13:00 Przerwa na kawę

III sesja

13:15 Głoszenie na temat "Historia przebudzenia w Brazylii" - głosi pastor i misjonarz z Brazyli Antero Kaczan

14:00 Przerwa na wspólny obiad

IV sesja

14:45 Uwielbienie

15:00 Nauczanie na temat "Uzdrowienie" - naucza Kamil Mańturzyk

15:45 Modlitwa ze studentami o uzdrowienie połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie


Program II Zjazdu

19 listopada 2016

I sesja

10:00 Rozpoczęcie i przywitanie studentów przez Dyrektora Szkoły

10:30 Uwielbienie

11:10 Nauczanie na temat "Bohater wiary" - naucza Kamil Mańturzyk

12:00 Przerwa na kawę

II sesja

12:15 Uwielbienie

12:30 Nauczanie na temat "Jak ewangelizowali pierwsi apostołowie?" - naucza pastor Michał Szlachetka

13:15 Kolekta

13:20 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:00 Uwielbienie

14,15 Nauczanie na temat "Ewangelizacja" - naucza Tadeusz Bieńkowski

15:00 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie


Program I Zjazdu

8 października 2016

I sesja

10:00 Rozpoczęcie roku szkolnego i przedmowa Dyrektora Szkoły

10:10 Uwielbienie

11:00 Nauczanie na temat "Kim jest Jezus Chrystus" - naucza Kamil Mańturzyk

11:45 Przerwa na kawę

II sesja

12:00 Uwielbienie

12:15 Nauczanie na temat "Głoszenie Ewangelii" - naucza Tadeusz Bieńkowski

12:55 Kolekta

13:00 Przerwa na wspólny obiad

III sesja

14:00 Uwielbienie

14,15 Godzina świadectw - głosi Bogdan Ostapiuk, Magdalena Ostapiuk, Kamil Mańturzyk, Tadeusz Bieńkowski

15:15 Modlitwa za studentów połączona z uwielbieniem Jezusa

16:00 Zakończenie

audio
facebook